info@metropolbelgelendirme.com
0212 213 60 06

Hakkımızda

Metropol Belgelendirme > Hakkımızda

Hakkımızda

2017 Yılında faaliyetlerine başlayan Metropol Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi Türk Akreditasyon Kurumu tarafından AB-0237-P kodu ile akredite edilmiş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından YB-0160 kodu ile yetkilendirilmiştir.

TÜRK AKREDİTASYON KURUMU YETKİ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU YETKİ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Bugüne kadar başta inşaat sektörü olmak üzere 5 sektör ve 33 meslekte binlerce çalışanın Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavları tarafsız, adil ve şeffaf bir şekilde tarafımızca yapılmıştır. Çalışanların hem İş Sağlığı ve Güvenliği normlarına uygun hem de Mesleki Yetkinliğe sahip olduklarının belgelendirilmesi için Bakanlığımızın verdiği sınav yapma yetkisi kapsamında 2017 yılından bu yana çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Daha güçlü bir Türkiye için katma değeri yüksek, kaliteli ve çağın teknolojik gereksinimlerini karşılayabilen ürünlerin ve hizmetlerin üretilebilmesi, ancak doğru, nitelikli bilgi ve beceriye sahip iş gücü ile mümkündür. Sektörün bu ihtiyacını karşılamak üzere yayınlanan Ulusal Yeterlilik Standartlarına uygun olarak gerçekleştirdiğimiz her Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı ile ülkemizin yetkin ve nitelikli iş gücüne katkı sağlamış olmanın verdiği haklı gurur ve mutluluğunu duyuyoruz.

Metropol Belgelendirme ailesi olarak ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden, bilgi ve deneyimlerimize her gün yenilerini ekleyerek, çalışmaya devam ediyoruz.

BİZE ULAŞIN

Telefon 0212 213 60 06
WhatsApp 0544 440 94 80